SMS zdarma do všech sítí v zahraničí

zaplo_banner_728x90.png

Kromě SMS zdarma do všech sítí v rámci České republiky můžeme bezplatné esemesky posílat také na telefonní čísla do zahraničí. K tomu můžeme využít např. některou ze zahraničních internetových SMS bran. K jejich vyhledání lze použít některé specializované webové stránky, na kterých jsou soustředěné odkazy na spoustu zahraničních bran. O které stránky se jedná? Seznam zahraničních SMS bran najdeme např. na stránkách http://sms-zdarma.bestpage.cz/sms_zahranici.html. Součástí webu jsou odkazy na SMS brány především v evropských zemích, jako je např. Slovensko, Rakousko, Polsko nebo Belgie, ale najdeme zde i odkazy na SMS brány na jiných kontinentech, jako je třeba Amerika nebo Afrika. Na stránkách je i odkaz na SMS bránu, ze které lze posílat esemesky zdarma do celého světa. Další zajímavou stránkou, která umožňuje posílat SMS zdarma do všech sítí v zahraničních zemích, je http://freesms.oukej.cz/. Na této stránce jsou odkazy na SMS brány ve více než dvaceti zemích světa od sousedních států jako je Slovensko, Rakousko nebo Německo až po vzdálenější země jako např. Island, Singapur nebo Libanon. Všechny odkazy na této stránce jsou výhradně na takové SMS brány, na kterých není nutné se předem registrovat.

SMS zdarma z Facebooku

Poslat esemesku zdarma můžeme i z nejoblíbenější sociální sítě. Např. součástí facebookové stránky T-Mobile je SMS brána, kterou mohou využít všichni uživatelé Facebooku, kteří takto mohou odeslat denně až pět SMS zpráv. Fanoušci této stránky pak mohou mohou každý den poslat až 20 esemesek. SMS zprávy z této stránky jsou zdarma, ale lze je odeslat pouze na čísla, která patří do sítě T-Mobile. Do smsky můžeme snadno vložit i smajlíky pomocí ikon, nebo připojit přednastavený podpis, který si můžeme jednoduše změnit. SMS brána na facebookové stránce T-Mobile je velmi přehledná a uživatelsky příjemná a pokud potřebujeme poslat smsku do této sítě, určitě stojí za vyzkoušení. Posílat SMS zdarma umožňuje i aplikace Facebook Messenger, kterou si do svého mobilu můžeme zdarma stáhnout. Facebook Messenger patří k nejoblíbenějším a nejstahovanějším aplikacím a nabízí spoustu zajímavých funkcí pro všechny uživatele Facebooku.

cgaff_lp_hc_b_630x400.jpg

Poslat SMS zdarma je velice jednoduché. Posílejte esemesky zdarma pomocí brány esemes. Můžete poslat SMS zdarma do všech sítí tuzemských operátorů.


Sponzorované odkazy:

cgaff_lp_f_b_160x600.jpg

SMS zdarma do všech sítí umožňuje rozesílat SMS brána Esemes.cz. Pokud vlastníte notebook, podívejte se na naše baterie do notebooků, které pro Vás máme skladem za velmi výhodné ceny. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za super ceny. Kola Olpran jsou kvalitní a cenově dostupné. Hubnutí snadno a rychle s našimi odbornými poradci. Lidé.cz je největší česká online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!